HAKKIMIZDA

2002 yılında kurulan şirketimiz, Verimbulutta kurumsal çözümler ve hizmetler sayesinde tüm sistem ve teknolojilerinizi günümüzdeki rekabet şartlarına uyumlu hale getiriyor. 2017 yılında kendi Datacenter yatırımımız Verimbulutta ile bulut çözümleri ve barındırma hizmetlerimizle size özel bir hizmet sunuyoruz.

"SİZE ÖZEL BULUT"

Öyle bir bulut olsun ki sadece "size özel" olsun...
Dilediğiniz vakit gölge etsin,
Yağmurunu, “siz İstediğiniz zaman” indirsin,
Manzaranıza güzellik katsın,
Yüzünüze ferahlık, gönlünüze mutluluk versin...

Yani, başkaları, bulutların gelmesini beklerken, siz kendi bulutunuza, dilediğinizce hükmedin.

Verimbulutta olarak; kendi çözümlerimizi, size dayatmıyoruz. Sizin sınırsız istek ve arzularınıza yönelik, anında çözümler sunuyor; yüzünüze ferahlık, gönlünüze mutluluk ve huzur oluyoruz.

Üstün güvenlikli altyapı, hızlı aksiyon alabilen insan kaynağı ve performans odaklı yönetim sayesinde sayesinde; çalışmalarınızın hiç olmadığı kadar hızlı ve verimli hale geleceğinin taahhüdünü veriyoruz.

Müşteri sayısını arttırmak için değil; müşterilerimizi en üst seviyede mutlu etmek için çabalayan ekibimiz, size 7/24 kesintisiz hizmet vermek için hazır...

Siz de bu mutluluk kervanına katılın; size özel ayrıcalıkların keyfini çıkarın...

Gerisini bize bırakın...


Misyon

İlk amacımız müşterilerimizin isteklerini en doğru şekilde anlayarak teknoloji altyapılarını güçlendirmek. Teknoloji şirketi olarak kurumsal çözümlerimizle hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte baştan sonra detaylı inceleme gerçekleştirerek, kurumsal altyapılar için en uygun tasarımları gerçekleştiriyoruz. Teknoloji altyapısı ve çalışan ara yüzünün uyumunu sağlayarak kolay kullanımlı ve işlevsel çözümler sunuyoruz.

Vizyon

Bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, değişen dünyanın değişen koşullarına uyum sağlamanıza yardımcı olmak için çalışıyor. Teknoloji bir çok alanı değiştirdi. Artık veri saklama, kurum içi iletişim altyapısı kurma ya da şirket içi yazılım çözümlerinde çevik, değişimlere adapte olabilen ve kullanıcı dostu çözümler isteniyor. Biz de size tüm bu özellikleri barındıran çözümler sunmak için çalışmaya devam diyoruz.

Temel Değerlerimiz

➢ Müşteri Memnuniyeti
Öncelikli hedefimiz yüksek müşteri memnuniyeti. Bu nedenle müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayacak ve hatta beklentileri aşacak çözümler sunuyoruz.

➢ Kapsamlı Çözüm
Süreci kademeli olarak alıyor ve her kademe için uygun çözümleri geliştiriyoruz. Böylece baştan sonra kapsamlı çözümler üretiyoruz.

➢ Kesintisiz Destek
Uygulama sonrasında kurduğumuz sistemi izliyor, kullanıcı geri bildirimlerine göre gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

➢ Deneyimli Ekip
Bilgi teknolojileri alanında deneyimli ekibimiz, uzman kişiler ve son teknoloji uygulamalarla çağa ayak uydurmanıza yardımcı oluyor.

➢ Yüksek Kalite
Sunduğumuz tüm çözümler evrensel ve yüksek kaliteli sonuçlar üretiyor. Çözümlerimiz sayesinde piyasada bulunan en iyi ve en güncel uygulamalara sahip oluyorsunuz.


Referanslarımız

K2b Bilgisayar © 2019